۱۳ خوش شانس

۱۴ فروردین ۱۳۹۸

این مطلب هیچ ربطی به سیزده بدر ندارد بلکه در مورد معرفی یکی از مجموعه های تازه منتشر شده نتفلیکس میباشد ، مجموعه ای با عوان love Death & Robots .

مجموعه عشق ، مرگ و ربات ها

مجموعه عشق ، مرگ و ربات ها به تهیه کنندگی دو تن از فیلم سازان معتبر هالیوود یعنی تیم میلر و دیوید فینچر ساخته شده ، مجموعه ای که در فصل اول با 18 اپیزود در قالب انیمیشن و در زانر های وحشت ، اکشن ، کمدی و فانتزی توسط استودیو های مختلف در سراسر جهان با تکنیک های مختلف و داستان های گوناگون تولید شد . که همه اینها برای خود نوید دیدن یک مجموعه خاص و منحصر بفرد و تماشایی را میدهد.

شاید برای خیلی ها وقتی صحبت از انیمیشن و کارتون می آید بگویند کارتون برای بچه هاست در صورتی که این مجموعه کاملن برای بزرگسالان (18+) ساخته شده است و اصلن برای کودکان مناسب نیست.

مجموعه عشق ، مرگ و ربات ها

اما از این حرفها که بگذریم ما شاهد مجموعه ای هستیم که در هر قسمت بیننده را از طریق داستان ، تکنیک ، انیمیت های فوق العاده ، فضا و موسیقی خاص خودش محصور میکند مجموعه ای که فضای تخیلی و گاهی عجیبش مرا به یاد مجموعه موفق Black Mirror می اندازد .

کیفیت قصه و ساختار در همه قسمتها با هم برابر نیستند ولی این ضعفها و نقایص موجود آن بخاطر روایت سریع داستان و کوتاهی اپیزود ها قابل چشم پوشی است ، چرا که سازندگان این کار در رساندن مفهوم هر اپیزود در کوتاه مدت در اغلب قسمتها موفق عمل کرده اند.

مجموعه عشق ، مرگ و ربات ها

این مجموعه اپیزود های قوی بسیار دارد اما برای من 2 اپیزود در صدر بهترین های این مجموعه قرار میگیرند یکی اپیزود “سیزده خوش شانس” بخاطر کیفیت انیمیشن فوق العاده خود که حتی در بسیاری مواقع با یک فیلم و بازیگران واقعی قابل تمایز نیست و دیگری اپیزود ” تاریخ دگرگونه ” که بخاطر روایت های مختلف و طنز به یکی از شخصیت های مهم تاریخی بسیار جذاب عمل کرده است.

این مجموعه تا این لحظه امتیاز 9 از 10 را در سایت IMDB دارد که خود نشان از جلب نظر مثبت بینندگانش در سراسر دنیا دارد ، شما نیز تماشای این مجموعه را از دست ندهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

37 − 28 =